Дякую Юлічко! Я молодий держслужбовець середньої ланки. Працюю у Києві. Отримує на руки близкь 2 тисяч гривень на місяць. таких зарплат у Києві зараз немає ніде: жоден вантажник не працює за такі гроші, не кажучи вже про працівників Макдональдзів. Премії дають раз на пів року (це просто як свято). У нас є багато незаповнених вакансій. При цьому їх вже давно не дозволяють заповнювати (тобто працюємо ще за когось). Техніка старезна, а певних засобів взагалі не маємо (як то принтер, сканер). Що таке відрядження за державний рахунок у нас такого ніколи й не чули. завжди державна структура принижується шукаючи запрошень виключно й повністю за рахунок приймаючої сторони (навіть якщо це сусдні держави або у межах України). І якщо обіцяють, що буде ще гірше. То як жити і працювати на цю державу? Принаймні ціни заморозьте, пані Премє"р, чи курс долара, чи інфляцію, чи ставки по кредидам тощо. Тоді це буде справедливо, коли заморожуєте людям зростання їх мізерних зарплат.
Я - не чиновник, але, як на мій погляд - це абсолютно дурні заходи. По-перше, досвід підказує, що ці обмеження автоматично розповсюджать на всі бюджетні організації та на всіх, хто працює в бюджетній сфері (вчителів, працівників ЖКГ, науковців тощо). По-друге, серед чиновників обмеження торкнуться в основному нижніх ланок - тих "лошадок", які хоч щось робили. А рудьковські з "місками" як іздили по парижах, так і будуть їздити. Такі адміністративні обмеження матимуть зворотний ефект - призведуть до ще більшої деградації бюджетних організацій та підприємств. З чим всіх і поздоровлюю!
Тимошенко своими непродуманными действиями практически привела к краху украинскую экономику, что привело к остановке предприятий. росту безработицы, невыплачиванию заработной платы. И теперь она в своих же ошибках обвиняет президента и его секретариат. Что же, это обычная тактика Тимошенко.
В Україні перманентна криза, спричинена бюрокрактією. На жаль, генератором хаосу в нашій державі став один з найвидатніших винаходів людства. Кожен клерк може виродити будь-який директивний папір. Закони нікуди не годяться, а директиви всіх рівнів паралізують все. Моя порада уряду. Ввести ліміт на генератори бюрократії терміном 5 років. На 100 держслужбовців - один комп'ютер. На 100 комп'ютерів - 1 принтер. На 100 принтерів - 1 сканер, або копір. Тобто, 1 копір на 1 млн. держслужбовців, 1 принтер на 10 тис. В ВР можна зробити пільгу - 5 ПК, але без принтеру. Так само для СП. Документооборот скоротити в 50 разів. За перевищення - кримінальна відповідальність Бюрократію слід загерметизувати. Тільки тоді державна машина зможе зірватися з мертвої точки. Бізнес прийде в Україну. А що та зарплата? На неї живуть лише дрібн службовці, там не наекономиш. Не там шукаєте, панове.і