Українська правда
Економічна правда
Постійне посилання: http://www.epravda.com.ua/news/2008/12/16/172960/

Ющенко підписав бюджетні зміни Ради

Вівторок, 16 грудня 2008, 14:07

 

Президент Віктор Ющенко підписав зміни до закону про державний бюджет на 2008 рік, ухвалені Верховною Радою 12 грудня 2008 року.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Реалізація відповідного закону дозволить вирішити у поточному році ряд важливих соціально-економічних проблем, сказано в повідомленні.

Зокрема, буде забезпечено виділення з держбюджету коштів для фінансування Стабілізаційного фонду, поповнення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, збільшення дотації Пенсійному фонду "з метою повної та своєчасної виплати пенсій, а також збільшення мінімального розміру пенсій шахтарям, які відпрацювали на підземних роботах не менш як 15 років".

Крім того, визначено заходи щодо стабілізації фінансового стану НАК "Нафтогаз України".

© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".