Розслідування

Як "покращувався" кум Януковича
Колишній керівник "Південної залізниці" - лише один представник "когорти ображених". Це плем'я втратило контроль над "Укрзалізницею", але хоче повернутися саме і повернути старі схеми, щоб і далі годувати "сім'ю".
Відкат за конфіскат
У 2012 році організаторів торгів було чотири, у 2013 – три. Але у листопаді 2013 року після приходу на посаду голови ДВС Валерія Дудінова "Юстиція" та "Укрспецторг Групп" було позбавлено права продавати конфіскат "за системні порушення". Таким чином, увесь прибуток за проведення аукціонів стікається до кишень власників "Ниви-В. Ш."
Довга дорога "швидкої допомоги"
Падіння диктатора та крах його вертикалі повертає країну до часів корпоративних воєн. Якщо раніше конфлікти вирішували "портрет" або "сім'я", то тепер настають часи пошуку покровителів у владі та обхідних шляхів у судах.
Концесія: історія провалу
Через недосконалий механізм концесій місцеві громади по всій Україні втрачають своє майно. За непрозорими схемами його продовжують концентрувати фінансово-промислові групи. Без негайних змін до законодавства не обійтися.
Кримінал вдає з себе героїв революції
26 березня до України мають привезти головного фігуранта справи про розкрадання коштів "Родовід Банку" - Олександра Шепелева. Він відкликав другу апеляцію до влади Угорщини щодо представлення йому статусу політичного біженця, аби повернутися в Україну та мати справу з місцевою Фемідою. Чи сподівається ця особа на політичну амністію?
Як "відмити" гроші селян
Повірити, що кум Януковича не мав частки у "схемі", важко. Утім, щодо "смотрящої", він, схоже, не брехав. Джерела кажуть про жінку, яка і зараз працює у Держсільгоспінспекції і має неабиякий вплив на голову відомства.
Англійський суд визнав "інвестора" ТВі брехуном
Рішення англійського суду не матиме в Україні жодних юридичних наслідків. ТВі вже не повернеться до колишнього режиму роботи. Проте, вирок Високого суду є важливим для з'ясування, що саме відбулося наприкінці квітня 2013 року: влада використала брудні механізми для придушення невигідного їй ЗМІ.
Мільярди на придушення Майдану?
За чотири роки правління Януковича видатки на МВС зросли більш ніж на 4 млрд грн: з 11,8 млрд грн у 2010 році до 16,05 млрд грн у 2013 році. За той же період витрати на охорону здоров'я збільшилися на 2,9 млрд грн.
Міністр без освіти
Зібрана в ході журналістського розслідування інформація наштовхує на думку, що Королевська незаконно отримала диплом в Луганському університеті. Чи займеться генпрокурор кумою свого сина? Очевидно, що ні. (Рос.)
Скільки коштує найняти "тітушка". Інфографіка
Подейкують, якийсь стосунок до "спортсменів" мають Клюєв, "Молоді регіони", піарники Арбузова і навіть Льовочкін. Однак документальних підтверджень цих підозр, звичайно ж, нема. (Рос.)
Арбузівські піарники видали власний темник за "російський"
Люди, які розпалюють російсько-українську ворожнечу та дискредитують українських журналістів, не просто мають технології злому поштових скриньок, а й активно їх використовують. І сьогодні-завтра нам можна чекати публікації особистого листування будь-якого українського журналіста. Чи здійснювався чи злом за участю спецслужб? Якщо ні, чому немає жодної реакції СБУ та МВС на дані дії?
Хто відповість за скандальну вакцину. Частина друга
Міністерство охорони здоров'я протягом двох років не може пояснити, чому помирають діти від вакцини, яку виробляють близькі до сина міністра структури, і хто за це відповість. Це заслуговує принаймні на відставку міністра.