Компанії

"Росатом": Швидше за все, буде дозамовлення російського палива
Українська сторона сама пропонує набір активів. У спільному підприємстві з ядерного паливного циклу це, зокрема, частка України в СП з фабрикації ядерного палива. Наскільки я знаю, звучали такі підприємства, як "Смоли", Східний ГЗК. А по машинобудівному холдингу з боку України будуть запропоновані акції "Турбоатома".(Рос.)
Чим заплатять українці за відсутність альтернатив?
На громадське обговорення винесена оновлена енергетична стратегія України. Сукупна потужність відновлюваної енергетики в енергобалансі країни до 2030 року складе не більше 2%. Для порівняння – уряд Німеччини визначив мету досягти 80%, і відмовитись від ядерної енергетики.
Вугільні генерали здали погони фельдмаршалу
Вугільна карта України видозмінюється прямо на очах. Якщо раніше на ній були зображені десятки "вугільних генералів" і маршал Ахметов, то тепер місце перших зайняв новий потужний гравець. Проникнення у вугільну галузь президентський син розпочав через "Асоціацію "Донбаський розрахунково-фінансовий центр".
Уже відвоювалися?
Де ситуація й справді критична - так це на ринку автобусів, вантажівок, автобусів та спецтехніки. Для них діє базова утилізаційна ставка у розмірі 150 000 рублів. Тобто – $4600. Такий доважок ліквідує всі цінові конкурентні переваги для наших "Богданів" та "Іванів".
Державу вигнали з "Хліб Інвестбуду"
"Кіпріоти" ніби спеціально внесли у статутний фонд ТОВ "Хліб Інвестбуд" таку суму, щоб державні 49% зменшились рівно до 1%. Це притому, що минулого року через свій "напівдержавний" статус "ХІБ" отримував всіляку підтримку МінАПК. Держбюджет, як відомо, від такого "співробітництва" не отримав ні копійки.
Горілчаники-"ухилянти"
Алкогольним та тютюновим компаніям демонструвалися підготовлені слайди. На переконання Клименка, представники цих галузей уникають сплати деяких податків. Зокрема, мова йде про недоотримання коштів від сплати ПДВ. Виробникам горілки податківці виставили рахунок на 360,3 млн грн за 2011 рік, та 117,2 млн грн за 2012.
Чому Янукович віддав український газ
На Олеській та Юзівській площах максимальна компенсація інвестору складе 70% виробленої продукції до повного відшкодування витрат. Частка держави повинна становити не менш як 15% по Олеській ділянці та 16,5% по Юзівській ділянці. Але 70% плюс 15% - це не 100%. Де інше?
Як відроджуються СЭЗи
Під формулювання "не віробляються та не мають аналогів в Україні" знаючі люди будуть завозити в Україну безмитно все, що їм заманеться. Нульовою або пільговою ставкою буде обкладатися ВЕСЬ прибуток, який одержав суб'єкт. Організує, умовно скажемо, "СКМ" інвестпроект на 3 млн грн, і забуде про необхідність платити податок на прибуток.
Привид утилізації українського автопрому
В Асоціації "Укравтопром" просили залагодити проблеми у міжособистісних стосунках з людьми, які впливають на ухвалення рішень. Проте, з усіх боків вказували: буде так, як домовляться "вожді". Але у вождів, особливо наших, на умі було зовсім інше. Вони загралися в патріотичні ігри з підтримкою вітчизняного автопрому.
Україна втратить 90% експорту авто
У "автомобільної війні" з Росією Україна може втратити 340-350 $ млн і 90% експорту. "Дзеркальні" заходи з нашого боку росіяни перенесуть легко. А ось запровадження спеціальних мит погрожує проблемами вже Україні. (Рос.)
Чому навчили паливні збірки Westinghouse
Якщо ти підтримуєш паливні збірки ТВЕЛ і висловлюєш побоювання з приводу касет Westinghouse - ти імперіаліст, "путінець" і малорос. Якщо ж виступаєш за якнайшвидше впровадження в експлуатацію американських збірок, ти - "лібераст", слуга Вашингтона і "бандерівець". (Рос.)
Навіщо Хмельницькому мотоцикли?
"Вони залишать один цех, в якому п'яні слюсарі будуть збирати 20 мотоциклів на рік. А інвестувати в розвиток заводу можна по-різному - хоч ландшафтним дизайном займайся. З ФДМ завжди можна домовитися". (Рос.)