Колонки

Уроки фондової кризи
Текущий кризис является хорошей возможностью для все еще молодого отечественного рынка приобрести иммунитет против пороков, подорвавших авторитет развитого фондового рынка США.
Тендери опинилися поза законом
На сьогоднішній день така важлива галузь української економіки, як державні закупівлі, залишилася без законодавчого врегулювання.
Фінансовий апокаліпсис відміняється!..
Основа фінансової і будь-якої іншої стабільності України в нашому столітті буде базуватися саме на практично безмежних можливостях у сенсі задоволення потреб у їжі.
Спогади про майбутнє? - ІІ
Україна вже має власний досвід "приборкання" кризових явищ. Принаймні кілька епізодів можуть виявитися "знаковими" для оцінки характеру можливих подій у валютній сфері.
Спогади про майбутнє?
Країни світу мають значний, як позитивний, так і негативний, досвід розгортання і запобігання кризових валютних проявів. Чи може цей досвід бути корисним для України?
Чи варто рятувати хлопчиків у Мазератті з Уолл стріт... (рос.)
Криза - це прекрасний спосіб вкрасти необмежену кількість грошей платників податків.
Криза як початок розвитку, або що чекає українську економіку 2009 року (рос.)
Високі ставки по банківських вкладах - це на сьогодні одна з небагатьох, якщо не єдина, можливість захистити свої кошти від знецінювання. Нажаль, ані ринок нерухомості, а тим більше ні ринок цінних паперів, не дозволяють інвесторам компенсувати свої втрати від росту інфляції.
Фінансове харакірі по-українськи. Частина 2
Дієва фінансова влада сформується лише після закінчення грабіжницького захоплення тих ресурсів і надприбутків, які ще є в Україні. Криза, до якої зараз прямує національна економіка, якраз і сповістить про закінчення епохи поділу, і про необхідність інших підходів, іншої влади.
Світова криза та інвестиційний потенціал України
Світовий капітал знаходиться в активному пошуку нового місця свого застосування, що забезпечує відносно високий рівень прибутку. Це його капіталістична суть. А те, що відбувається на вітчизняному фондовому ринку, можна не сприймати серйозно.
Фінансове харакірі по-українськи
Наявність двох курсів – це завжди можливості для спекуляції на їх різниці для тих, хто має доступ до більш дешевих фондів, чи має право продати гроші по більш високій ціні. Як можна не бачити цього? Чи так важко офіційним визнавати значення курсу отримане в результаті торгів?
В Європу з чистим повітрям
Інтегруючись у європростір, Україна рано чи пізно буде змушена застосовувати європейські вимоги до автотранспорту, у тому числі – і щодо його екологічної безпеки. Чисте повітря й безпечне довколишнє середовище – поняття, які неможливо виміряти ні в євро, ні в гривнях.
Основна причина високого рівня цін на ринку житла
З урахуванням рівня доходів українців, умов кредитування, реального стану захисту прав покупців – сьогодні українці живуть в умовах одного з найжорстокіших ринків житла.