Колонки

Ліберали і консерватори
Якщо в СРСР запровадили комунізм для політбюро, то в Україні створили лібералізм для фінансово-промислових груп - залежно від їх доступу до влади у певний момент.
Гази Копенгагена
Якщо ми можемо дозволити собі віддати так багато грошей, щоб врятувати банки, то ми здатні виділити трохи більше коштів для спасіння планети.
Інновації в собі
Україна отримує кредит від Світового банку на покращення доріг. І що відбувається далі? Дороги будують македонці, італійці, турки. І це нація, яка конструює та випускає космічні ракети?
Справа - один консерватор
Великому бізнесу не потрібна демократія, бо він здатний впливати на владу і без неї, купуючи вплив. Влада, у свою чергу, через куплений вплив залежна від нього.
Україна на бездоріжжі
Фахівці шокували городян: проїжджа частина може зруйнуватися будь-якої миті. Ситуація погіршується тим, що одночасно вийшли з ладу ще два мости. Тепер мегаполіс буде поділений на дві автономні частини.
Знайти ховрашка
Анатолій Родзинський стверджує, що банкрутство фізичних осіб - це модно. Так, мовляв, роблять на Заході. Але людям треба думати не про моду, а про безпеку.
Фальшивий Обама
Для мене Копенгагенський самміт асоціюється з Обамою, який з'являється на прес-конференції для оголошення угоди, яку бачили лише п'ять країн, а потім поспішає до аеропорту, щоб повернутися у Вашингтон і перечекати бурю.
Очищення кризою: рік по тому
Нас чекає прихід компаній з ЄС та США, які забезпечать ринок замовленнями на аутсорсинг. З ним простіше: виникли ризики в одній країні - переніс замовлення в іншу.
Десять днів на бюджет
Бюджетний саботаж ставить під загрозу фінансування соціальних програм, виплату зарплат, пенсій, стипендій, а також проведення виборів президента.
Грецька трагедія євро
Член єврозони не може бути виключений з ЄС, що дозволяє таким країнам, як Греція, брехати, маніпулювати, шантажувати і збирати все більше і більше фондів спільноти.
Захистити банкрута
Гроші - це товар для банків. Вони купували його по всьому світу за 2-3% річних, імпортували до України та продавали через куплені ними ж українські банки уже за 80% річних. Надзвичайно прибутковий бізнес.
Відновити капіталізм
Урядам слід стимулювати інноваційну економіку, а не нескінченні дороги та вітряки. Кращий спосіб здолати спад - перебудувати економіку, щоб вона відродилася на новому, більш "нормальному" рівні.