Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  П'ятниця, 19 березня 2010, останнє оновлення: 9 хвилин тому
Коментарі до публікації

Рятуйте гривню - забороніть мерседеси!


Коментарі
0071 _ 02.03.2009 11:59
edgerunner2008 _
...предлагаете только государству торговать валютой - это и есть глупость....

Банковская система, это "кровеносная система" любого государства!
Не понимать этого, значить не понимать то, как формируются государственные структуры, роль коммерческих структур в государстве и т. д.

ПОВТОРЮСЬ: КОНТРОЛЬ И ТОЛЬКО КОНТРОЛЬ ПОМОЖЕТ ВЫЙТИ С КРИЗИСА И ТОЛЬКО ПРИ ТОМ, ЧТО УЧАСТНИКИ БАНКОВСКОЙ ВАЛЮТНОЙ АФЕРЫ БУДУТ НАКАЗАНЫ!
ckjy _ 28.02.2009 03:26
І Пинзеник ,і Тимошенко стоять на позиції блокування виробника. Що значить обмежувати юросіб на спрощеній системі 1 млн грн? Вже десять років, при інфляції 404.5%. Для чого? Кажуть, що спрощена система - це низькі податки. Жодне українське виробниче підприємство не витримає 10% податку з виручки. Запропонуйте "Оболоні" або "Запоріжсталі" такі умови. Загнуться! Зняти обмеження на бізнес-діяльність перш за все! А далі привести в належний рівень бізнес-клімат: 145-е місце в світі, а по умовах оподаткування 180-е. Це навіть не податковий терор, це ГЕНОЦИД підриємництва. І це сталось за 15 років перебування Пинзеника і Терьохіна при владі. За активної співпраці так званого держкомпідприємництва.
Silskiy_diadko _ 26.02.2009 15:21
edgerunner2008 _ 25.02.2009 20:07 "чем больше СВОБОДНОГО рынка тем лучше экономика."
Ось золоті слова. Зараз треба щоб держава не контролювала виробництво прав людини а забезпечувала права власності на права людини і вільну торгівлю цими правами. Епоха тотальних цінностей проходить, час приватизації свободи і реструктууризації прав людини. Капітал, в тому числі людський має вільно обертатися і приростати. Всі суспільні інституції мають бути оцінені, права власнгості на них специфіковані і вільно обертатися на ринках.
Silskiy_diadko _ 26.02.2009 15:12
Професор на розуміє головного-що таке товар і що таке виробництво. Криза сталася через монополізацію виробництва всезагальних товарів-свободи і прав людини. Необхідно покінчити з монополією лібералів на виробництво цих товарів. Необхідно приватизувати розуміння свободи і реструктуризувати права людини, створити ринок, конкуренцію і почати торгувати цими товарами. Кожен повинен сам розуміти свободу і обмінювати її, а також права людини, на інші корисні речі. Від тоталітаризму, пропонованого професором, це відрізняється економічним підходом.
tuskarora _ 26.02.2009 15:04
Стаття емоційна, але по суті правильна. В принципі, автор пише про давно відомі речі. Питання в іншому - про це не хочуть говорити Юля, Вітя, Вітя і решта гоп-компанії. А вже щоб щось робити реальне в потрібному напрямку - так цього ми від них і не дочекаємося. Міняти всіх! Геть паразитів!!!
yyss _ 26.02.2009 10:12
Назад в СРСР? Колючий дріт по всьому кордону? Щось дуже просто і дуже страшно!!! Громадянське суспільство - єдиний вихід з цієї ситуації!!! Коли суспільство, народ, як єдине ціле, починає боротися з найменшими проявами тиску! Яскравий приклад боротьба автомобілістів проти нових ТО! Зразу наша, як на мене, то чужа, влада почала ділити народ на бідних, багатих, не дуже бідних, не дуже багатих, мерседеси, жигулі і т.д. Поділяй, та властвуй! Кого завгодно вони звинувачують в кризі - банки, мерседеси..., переводячи лють "біомаси" на себе. Щоб люди, бились поміж себе - "бідний" з "багатим", працівник банку з працівником СТО... А вцей час можна підвищувати податки, щоб було що красти....
edgerunner2008 _ 25.02.2009 20:07
"071 : ТОЛЬКО ГОСУДАРСТВЕННЫЕ БАНКИ ИМЕЮТ ПРАВО ПРОДАВАТЬ ИНОСТРАННУЮ ВАЛЮТУ"
Вы говорите "полная глупость" на мои советы по ослаблению контроля государством, а сами предлагаете только государству торговать валютой - это и есть глупость. В мире полно примеров (включая СССР), показывающих, что чем больше правителсьтво, чем больше функций берет на себя гос-во, тем хуже. А чем меньше правительство, чем больше СВОБОДНОГО рынка тем лучше экономика. Государство должно лишь смотреть за порядком - преступность, коррупция (на случай если одна большая корпорация захочет всё купить) и т.д.
0071 _ 25.02.2009 19:01
webermax _
Наоборот откройте двери, сделайте свободный рынок без кровопийц - контролёров, введите доллар как основную валюту...

Полная ГЛУПОСТЬ.

С профессором частично согласен, но есть и свои соображения - можно добавить:

ЗАПРЕТИТЬ ПЕНСИОННЫЕ ДЕНЬГИ ПРОГОНЯТЬ ЧЕРЕЗ КОММЕРЧЕСКИЕ БАНКИ - РАЙФАЗЕНБАНК (АВАЛЬ) И ДРУГИЕ.

К 2 ГОСУДАРСТВЕННЫМ БАНКАМ ДОБАВИТЬ ЕЩЕ 10-15 НАЦИАНАЛИЗИРОВАННЫХ КОММЕРЧЕСКИХ БАНКОВ И, ГЛАВНОЕ - ЗАПРЕТИТЬ КОММЕРЧЕСКИМ БАНКАМ ПОКУПАТЬ И ПРОДАВАТЬ ИНОСТРАННУЮ ВАЛЮТУ ИЛИ ПУСТЬ ПОКУПАЮТ У НАЦ-БАНКА ПО ЗАЯВКАМ ЮР-ЛИЦ!

ТОЛЬКО ГОСУДАРСТВЕННЫЕ БАНКИ ИМЕЮТ ПРАВО ПРОДАВАТЬ ИНОСТРАННУЮ ВАЛЮТУ ДЛЯ ФИЗ-ЛИЦ.

ДЛЯ ЭТОГО НУЖНА ГОСУДАРСТВЕННАЯ НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ ВСЕЙ ИНОСТРАННОЙ ВАЛЮТЫ КОММЕРЧЕСКИХ БАНКАХ, КАК НА УКРАИНЕ, ТАК И НА КОР-СЧЕТАХ ЗА РУБЕЖОМ, ПО КУРСУ 1ДОЛ. К 5ГРН.

ХВАТИТ ЖИРЕТЬ КОММЕРЧЕСКИМ БАНКАМ НА ДЕНЬГИ НАРОДА, ПУСТЬ ДЕЛАЮТ СВОЙ БИЗНЕС НА НАЦИОНАЛЬНОЙ ВАЛЮТЕ.

И ПОСЛЕДНЕЕ- ВИНОВНЫХ В ВАЛЮТНОЙ АФЕРЕ (СТЕЛЬМАХА, ПОРОШЕНКА) НАКАЗАТЬ СПОЛНА!
morih _ 25.02.2009 17:24
2ronin333 також пІдтримую автора а на ваше питання хто все це буде робити вІдповІдь-любий депутат якщо вІн буде знати що ми з вами маємо можливІсть в будь який час вІдкликати його за неналежну роботу тому найголовнІше завдання добитись від ВР прийняття нового виборчого закону вже зараз а не виступати з безглуздими вимогами про можливІсть не сплачувати кредити
Alexey80 _ 25.02.2009 16:50
Автор професор???? Дуже дивно. Рівень викладення матеріалу більше нагадує наших політиків. Що ж, рівень нашої професури відповідає загальному стану країни. І ще, введення максимальних барєрів для імпорту призведе до симетричних дій щодо нашого експорту. Ви впевнені що це доцільно?

Одне питання до Publisher: Підкажіть, будь-ласка, а в чому полягала "грабіжницька політика банків", що затягла Вас в кредитне рабство? Чи знову хочемо свою недолакеглядність і відсутність елементарної фінансової освіти списати на кого завгодно, лише не на себе?
ronin333 _ 25.02.2009 16:15
Можно спорить по некоторым тезисам выдвинутых в статье. Но в целом статья замечательная. Можно только сказать спасибо автору. А кто не понял постараюсь кратко обьяснить вся проблема Украинского общества в тотальной корупции и пока мы не справимся с этим явлением мы предречены на уничтожение как нация как это не прескорбно звучит вес вопрос во времени существования Украинского общества. Я бы еще задал вопрос который напрашивается после прочтения данной статьи кто справится с теми проблемами которые были подняты автором. В украинской так называемой элите я не вижу не личности не групы которая бы могла взять на себя ответственость за проведение реформ. Гражданское общество? Кто?
Bad_Man _ 25.02.2009 11:40
"Вести обґрунтований торговим балансом доступ західних і східних авто на внутрішній ринок України"

Это я должен ездить на Таврии, если мне, допустим Toyot-ы не хватит????
Publisher _ 25.02.2009 11:39
Дорогі співвітчизники! Багато хто з нас вскочив у кредитне рабство завдяки грабіжницькій політиці банків, тобто в принципі української псевдоеліти.
Чимала група громадян БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ДОПОМОГИ ПОЛІТИЧНИХ СИЛ спромоглася організуватися і закликає взяти участь у організованій боротьбі за свої права.
Ми закликаємо Вас долучитися до акцій протесту і стати поруч з нами ДО ПЕРЕМОГИ!

www.zahyst.org

Просимо брати участь в усіх наших акціях!
Serhii2 _ 25.02.2009 08:47
2 ckjy
Все, що ви написали - це зрозуміло. Але Ви не розумієте, що зараз (саме зараз) неможливо одночасно підтримувати високий рівень доходів населення та розвивати виробництво національних гривневих товарів. Чому? Тому що для розвитку малого бізнесу (а саме відсутність товарів цього малого бізнесу , такі як дитячі іграшки та памперси, наприклад, є найбільшою проблемою України) потрібно зниження податків, замороження бюджетних видатків споживання та здійснення видатків розвитку. Скорочення податків - це проблема теперішньої влади, яку вони не можуть вирішити. Пинзеник пропонував скоротити витрати не просто так, а саме для зменшення тиску на бізнес. Щоб у нас податкова заради наповнення бюджету не нишпорила по приватних підприємцях, нараховуючи штрафи за дрібниці. Тимошенко хоче і рибку з"їсти і на гілку влізти. Не вийде.
ckjy _ 24.02.2009 23:23
І наостанок: 6.[Скорочення зарплат-це зниження попиту. Звідки візьметься пожвавлення економіки? Ринки напівпорожні. До речі, це є позиція Віктора Пинзеника в побудові попиту.

Це квінтесенція, професоре! Кому не дійшло?
ckjy _ 24.02.2009 23:20
Продовжую.4.Закупіть завод Форда малих тракторів - і зробите прорив в технології на століття. Сільське рабство треба рятувати європейським трактором і правом українця на володіння землею.- Знищили вітчизняне тракторобудування. Згадайте, СРСР передав китайцям ДТ-20, а тепер вони везуть їх в Україну. Не ореться і не засівається українська земля-годувальниця. Нічим обробити пая. Скупляють паї земельні спекулянти. Голодом запахло: виїхав долар, а за гривню поляки не продадуть 5.Головна ринкова сила-це попит. В докризовий період попит регулювався широкою пропозицією закордонних товарів не найкращої якості. Але цього було досить, щоби зупинити виробництво в Україні. - забив нас китайський дешевий, демпінговий ширпотреб. Розвалились українські фабрики та заводи. А тепер китайці за гривню вже не привезуть. Долара давай! Розумнику edgerunner2008 _ 24.02.2009 18:42- починай малювати долари, як північні корейці. Заживемо так, як вони.
ckjy _ 24.02.2009 22:59
Дякую, професоре! Ви круто відрізняєтесь від пинзеників та інших економічних світил сьогодення. Пояснюю для недолугих: 1.Внутрішній ринок регулюється попитом на долар, і значно меншою мірою - попитом на гривню. Цей розподіл ролей відповідає співвідношенню обсягу доларових товарів і гривневих.- це значить, що Україна майже нічого не виробляє. Політика пинзеника призвела до знищення вітчизняного товаровиробника. 2.Зараз той момент, коли розпочався вивіз доларів у чужі держави для інвестування там у виробництва, а також завіз доларів з офшорів для викупу малих підприємств.- почалася зачистка знесиленої національної економіки; так шакали рвуть знесилену здобич. 3.солому відправити найсильнішій біотехнологічній фабриці - корові - на молоко, сметану, сир, масло, м'ясо, добриво для високих врожаїв і шкіру на гарні чобітки. - світ голодує, а у нас нема корови та свині. САЛА нема в Україні. Завозиться з Польщі, а буйволятина з Азії та Аргентини.
Serhii2 _ 24.02.2009 21:12
Нічого не зрозумів зі статті.
webermax _ 24.02.2009 19:33
Ось вони українські професори та їх думки! Х.К.Андерсен відпочиває! Ще можна прискорити впровадження української мови, як радить професор Вакарчук, може допоможе Україні вибратись з кризи?
edgerunner2008 _ 24.02.2009 18:42
Профессор похоже советской закалки - запретить, уволить, ограничить. Наоборот откройте двери, сделайте свободный рынок без кровопийц - контролёров, введите доллар как основную валюту, а гривна пусть горит синим пламенем. До запрещались уже.


Загрузка...